ERAB viceprezidents saistībā ar ”Citadeli” ieradīsies Rīgā

0 komentāri

Otrdien, 23. septembrī, Rīgā viesosies Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) viceprezidents Filips Benets.

Galvenais sarunu temats ar Latvijas amatpersonām būs bankas “Citadele” pārdošana.

Pirmdienas, 22. septembra, vakarā premjere Laimdota Straujuma pieļāva, ka līgumu par “Citadeles” pārdošanu varētu parakstīt šonedēļ.

Pašlaik Latvijas valstij pieder 75% mīnus viena bankas “Citadele” akcija, savukārt 25% plus viena akcija pieder ERAB.

ERAB atbalsta Latvijas valdības lēmumu pārdot valstij piederošās “Citadeles” akcijas starptautiskai investoru grupai, ko vada ASV investīciju fonds “Ripplewood Holdings” un fonda dibinātājs un izpilddirektors Tims Kolinss.

Plānots, ka “Ripplewood Holdings” iegādāsies 25% “Citadeles” akciju, bet 50% iegūs patlaban publiski nenosaukti investori. 25% kapitāldaļu savā īpašumā saglabās ERAB. Šo darījumu aizēnojušas medijos parādījušās ziņas par iespējamu iepriekšēju vienošanos, kā arī izskanējušās baumas par patiesajiem “Ripplewood Holdings” īpašniekiem, aiz kuriem it kā stāvot ārzonas kompānijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas