Ekonomikas ministrs apliecina, ka Latvijai gāzes pietiks diviem gadiem

0 komentāri

Gadījumā, ja saasinātos krīze Ukrainā un tiktu pārtrauktas dabasgāzes piegādes, Latvijai gāzes varētu pietikt vēl diviem gadiem, intervijā LNT Ziņām apstiprināja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Divu gadu laikā Latvija spētu atrast risinājumu gāzes piegāžu jautājumam, piemēram, izbūvēt jaunu gāzes vadu vai arī pabeigt sašķidrinātās gāzes termināļa būvi, ko, saskaņā ar Eiropas komisijas atzinumu, plānots darīt Igaunijā un Somijā.

Iepriekš ”Itera Latvija” vadītājs Juris Savickis pauda līdzīgu viedokli – gadījumā, ja gāzes piegādes Latvijai tiek pārtrauktas, Inčukalna pazemes gāzes krātuvē gāzes Latvijai pietiktu diviem gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas