Eiropas Investīciju banka Latvijai piešķir 200 miljonus eiro

0 komentāri

Eiropas Investīciju banka (EIB) un Finanšu ministrija ir vienojušās par jaunu aizdevumu Latvijai 200 miljonu eiro apmērā.

Aizdevums tiks piešķirts, lai atbalstītu investīcijas enerģētikā, ilgtspējīgā transporta infrastruktūrā, kā arī citās jomās un pirmo reizi arī lauku attīstībā, informē Finanšu ministrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizdevuma līgums, ko otrdien, 17. martā, parakstīja EIB priekšsēdētāja vietnieks Pims van Ballekoms (Pim van Ballekom) un finanšu ministrs Jānis Reirs, palīdzēšot Latvijai veiksmīgi apgūt ES fondus 2014.–2020. gadā, informē ministrija.

”Aizdevums ir EIB un Latvijas stabilas sadarbības turpinājums. Kopš 1997. gada Latvija ir veiksmīgi sadarbojusies ar EIB vairākos mūsu valstij svarīgos projektos. Tas noteikti ir būtisks atbalsts Latvijas ekonomikas izaugsmei, kas ļāvis mums kļūt konkurētspējīgākiem. Šī sadarbība mums būs ļoti nozīmīga arī turpmāk,” priecīgo vēsti komentē Latvijas finanšu ministrs Jānis Reirs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas