Dombrovskis sasucis ārkārtas sēdi; Straujuma atgriežas no atvaļinājuma

0 komentāri

Sakarā ar Krievijas premjerministra Dmitrijs Medvedeva šodien paziņoto embargo ieviešanu ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis sasaucis ārkārtas Tautsaimniecības padomes vadības komitejas paplašināto sēdi, savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma pārtraukusi atvaļinājumu un atgriezusies Latvijā.

Atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, kas tika vērstas pret Krievijas agresiju Ukrainā, Krievija ieviesusi pilnīgu embargo liellopu gaļai, cūkgaļai, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieram, pienam un piena produktiem no Eiropas Savienības (ES), ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas.

V. Dombrovska sasauktajā Tautsaimniecības padomes vadības komitejā ietilpst Ekonomikas ministrijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas Pašvaldību savienības vadība. Vienlaikus uz sēdi aicināti arī pārstāvji no Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas, Zemnieku Saeimas, Latvijas Zivrūpnieku savienības.

Piektdien, 8. augustā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiksies ar nozares ministriem, nozaru organizācijām, tajā skaitā, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un lauksaimnieku un zivrūpnieku organizācijām, lai pārrunātu situāciju saistībā ar Krievijas noteiktajām sankcijām (MK, Ministru prezidentu zāle).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas