Bankas atkal “zirgā” – peļņa sasniedz pirmskrīzes līmeni

0 komentāri

Banku peļņa sasniegusi pirmskrīzes līmeni – pagājušā gadā tās nopelnījušas 416 miljonus eiro.

Jaunākie Finanšu un kapitāla tirgus komisijas dati liecina, ka ar peļņu darbojās 15 Latvijas bankas un piecas ārvalstu banku filiāles, kuru tirgus daļa kopējos banku sektora aktīvos ir 96%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pērn banku peļņa augusi par trešdaļu. LNT Ziņu apkopotā informācija liecina, ka pēdējo desmit gadu laikā ar augstāku peļņu nekā pērn bankas strādāja 2007. gadā.

Gada laikā par 5% auguši noguldījumi, to apjoms gada beigās sasniedza 23 miljardus eiro. Krietni mazāk bankas bija izsniegušas kredītos – 15 miljardus eiro. Tomēr pagājušais gads iezīmējis lūzuma punktu – pēc vairāku gadu krituma pērn kredītu portfelis, lai arī pavisam nedaudz, tomēr pieauga.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas