Arodbiedrības aicina būtiski palielināt minimālo algu

0 komentāri

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība aicina uz vienlaicīgu un ievērojamu minimālās algas un neapliekamā minimuma paaugstināšanu, jo tādi solījumi izskanēja no politiķiem pirmsvēlēšanu laikā.

Piektdien sāksies Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes sēde, kurā notiks vidēja termiņa un 2015. gada valsts budžeta apspriešana, kā arī tiks vētītas ministriju iesniegtās Jaunās politikas iniciatīvas trīs nākamajiem gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arodbiedrību savienība norāda, ka Latvijā ir liels ēnu ekonomikas īpatsvars, tāpēc daudziem oficiālā darba samaksa ir kritiski zema. Drīzumā Latvijai noteikti jāīsteno priekšlikums par vienlaicīgu un ievērojamu minimālās algas, neapliekamā minimuma un atvieglojuma par apgādībā esošu personu paaugstināšanu. Savienība norāda arī, ka pirmsvēlēšanu laikā šobrīd koalīciju veidojošās partijas devušas stingrus solījumus, un jācer, ka tie šoreiz tiks pildīti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas