Ārkārtas sēdē izlems, kāds atbalsts būs Latvijas ražotājiem

0 komentāri

Ceturtdien, 21. augustā, sasaukta koalīcijas padomes ārkārtas sēde – tajā paredzēts pieņemt gala vienošanos par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai.

Kā vairākkārt vēstīts, šobrīd ir vislielākās problēmas Krievijas embargo radījis piena, dārzeņu, gaļas un zivrūpniecības jomās.

Valdības sēdē iecerēts spriest par operatīvajiem risinājumiem situācijas uzlabošanai. Uz sanāksmi aicināti Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts kontroles, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji. Tas tiks darīts, lai, pieņemot lēmumus, izvairītos no negribētiem likumu pārkāpumiem vai nezināšanas dēļ pieļautām kļūdām.

Institūcijas tiks aicinātas arī sniegt skaidrojumu par iespējamajiem atbalsta veidiem vietējiem ražotājiem.

Valdība pirms nedēļas lēma Krievijas sankciju skartajiem Latvijas uzņēmumiem piešķirt nodokļu brīvdienas, kā arī eksporta tirgu apgūšanai piešķirt papildu piecus miljonus eiro. Tāpat tiek plānots vērsties Eiropas Komisijā ar aicinājumu Eiropas Savienības valstīs paaugstināt intervences cenu. Līdztekus ir izstrādāti ieteikumi pašvaldībām, kā sagatavot iepirkuma specifikāciju, lai reģionālie produkti tiktu izmantoti skolās un bērnudārzos.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas