Ārkārtas sēdē izlems, kāds atbalsts būs Latvijas ražotājiem

0 komentāri

Ceturtdien, 21. augustā, sasaukta koalīcijas padomes ārkārtas sēde – tajā paredzēts pieņemt gala vienošanos par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai.

Kā vairākkārt vēstīts, šobrīd ir vislielākās problēmas Krievijas embargo radījis piena, dārzeņu, gaļas un zivrūpniecības jomās.

Valdības sēdē iecerēts spriest par operatīvajiem risinājumiem situācijas uzlabošanai. Uz sanāksmi aicināti Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts kontroles, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji. Tas tiks darīts, lai, pieņemot lēmumus, izvairītos no negribētiem likumu pārkāpumiem vai nezināšanas dēļ pieļautām kļūdām.

Institūcijas tiks aicinātas arī sniegt skaidrojumu par iespējamajiem atbalsta veidiem vietējiem ražotājiem.

Valdība pirms nedēļas lēma Krievijas sankciju skartajiem Latvijas uzņēmumiem piešķirt nodokļu brīvdienas, kā arī eksporta tirgu apgūšanai piešķirt papildu piecus miljonus eiro. Tāpat tiek plānots vērsties Eiropas Komisijā ar aicinājumu Eiropas Savienības valstīs paaugstināt intervences cenu. Līdztekus ir izstrādāti ieteikumi pašvaldībām, kā sagatavot iepirkuma specifikāciju, lai reģionālie produkti tiktu izmantoti skolās un bērnudārzos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas