Ar atjaunotajiem dīzeļvilcieniem pasažieri varēs braukt no novembra

0 komentāri

Visus sešus atjaunotos dīzeļvilcienu sastāvus plānots nodot lietošanai Pasažieru vilcienam līdz novembra beigām.

Tā pirmdien apgalvoja projekta īstenotāji no pilnsabiedrības DMU vilcieni, kurā ietilpst Rīgas vagonbūves rūpnīca, Daugavpils lokomotīvju rūpnīca un akciju sabiedrība Zasulauks. Dažādu iemeslu dēļ jauno vilcienu atjaunošana bija aizkavējusies. Pirmdien vilcienu atjaunotāji iepazīstināja ar vagonu montāžas procesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kad ir sertificēts pirmais vilciens, ir iespēja nodot visus pārējos. Mēs plānojam tā, ka līdz novembra vidum pirmais ir sertificēts, un mēs nododam pirmos četrus vilcienus. Piekto un sesto vilcienu ir plānots līdz novembra beigām nodot pasūtītājam. Montāžas procesā atrodas visi vilcieni. Tā kā mēs paši no savas puses riskus neredzam. Es ceru, ka tādi arī neparādīsies, un līdz novembra beigām visi būs nodoti un Eiropas naudai tāda apdraudējuma nav,” teic RVR valdes priekšsēdētājs Gatis Kamarūts.

Projekta izmaksas ir 22 miljoni eiro, no tiem 13 ir Eiropas fondu līdzekļi. Iepriekš tika paustas bažas, ka Latvija var zaudēt Eiropas naudu projekta īstenotāju kavēšanās dēļ. Tomēr, ja vilcieni ekspluatācijā tiks nodoti līdz novembra beigām – kā solīts pašlaik, tad šāda riska vairs nebūtu, norādīja Pasažieru vilciena pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas