Apkures tarifs šogad būs par 2% mazāks

0 komentāri

Jauno apkures sezonu Latvija sagaidīs ar zemākiem siltuma tarifiem. Galvenais iemesls tam ir siltuma izejvielu – gāzes un šķeldas cenas samazināšanas. Eksperti uzskata, ka salīdzinoši zems tarifs saglabāsies visu ziemu. Tarifs par siltumapgādi šogad ir par aptuveni 2% lētāks nekā pagājušajā gadā, TV3 Ziņām pauda uzņēmuma “Rīgas siltums” pārstāve Linda Rence.

Gada laikā ir sarucis apkures parādnieku skaits, un tas tiek skaidrots ar pērnā gada silto ziemu un līdz ar to – arī mazajiem rēķiniem par siltumapgādi.

Apkures tarifi kritīs, elektrības – augs

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – tendences rāda, ka apkures tarifiem ir tendence mazināties, savukārt elektrības cenas kāpums gaidāms aptuveni 30% apmērā. Jau iepriekš LNT raidījumā “900 sekundes” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis (SPRKP) Rolands Irklis pauda, ka pašlaik vērojama gan naftas cenas, gan eiro un ASV dolāra attiecības stabilitāte, kas liecina, ka arī apkures tarifi šogad būs stabili. Tarifi, kas ir piesaistīti dabasgāzes cenai, nav regulatora ietekmējami. Savukārt ar šķeldas cenu saistītie tarifi ir prognozējami, un šogad kāpums nav gaidāms.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas