Akcīzes nodoklis sālim un saldumiem nav jāpiemēro, uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

Absolūtais vairākums jeb 80% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju neatbalsta piedāvājumu akcīzes nodokli piemērot cukuram, šokolādei un konditorejas izstrādājumiem, lai iegūtu papildu ienākumus budžetā un tos varētu atvēlēt veselības nozarei, liecina TNS un raidījuma 900 Sekundes veiktā aptauja.

Savukārt Veselības ministrijas piedāvājumu par akcīzes nodokļa piemērošanu minētajiem produktiem atbalsta 17% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr 3% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Jau vēstījām, – lai iekasētu vairāk naudas budžetā un tērētu to veselības aprūpei, Veselības ministrija piedāvā akcīzes nodokli piemērot vairākiem pārtikas produktiem, tostarp cukuram, šokolādei un konditorejas izstrādājumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas