Aizvadīts skaļš pikets pret ideju paaugstināt nodokļa likmi mikrouzņēmējiem

0 komentāri

Pie Saeimas nama skaļā piketā pulcējās partijas Latvijas attīstībai biedri, kuri protestēja pret ideju paaugstināt nodokļa likmi mikrouzņēmējiem. Saeimā iepriekš pieņemtie likuma labojumi nosaka, ka nākamgad šis nodoklis pieaugs par trīs procentiem. Taču Ekonomikas ministrijā ir izstrādāti jauni priekšlikumi, kas paredz mikrouzņēmēju nodokļa likmi vēl trīs gadus atstāt 9 % līmenī.

Piketētāji kļuva aizvien skaļāki un pieprasīja garām ejošajiem Saeimas deputātiem atdot 9 % likmi mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Partijas Latvijas attīstībai līderis Juris Pūce uzsvēra, ka paaugstinot šī nodokļa likmi būs daudzi bankroti un cilvēki paliks bez darba.

Saeimā jau pieņemtie labojumi Mikrouzņēmumu nodokļa likumā paredz, ka nākamgad likme no 9 % pieaugs līdz 11 %, līdz 2017. gadā tā sasniegs jau 15 %%. Pret šo ieceri kategoriski iebilst uzņēmēji un arī lielākā daļa sabiedrības, ko apliecina SKDS nule kā veiktā aptauja. 69,6 % ir pret  mikrouzņēmumu nodokļa likmes palielināšanu.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas