56% iedzīvotāju šogad jau iesnieguši VID ienākumu deklarāciju

0 komentāri

Vairāk nekā puse jeb 56% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju Valsts ieņēmumu dienestā (VID) jau šogad ir iesnieguši iedzīvotāju ienākumu deklarāciju, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā iedzīvotāju aptauja.

Savukārt 42% iedzīvotāju ienākumu deklarāciju VID šogad vēl nav iesnieguši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl 2% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Tikmēr, runājot par nākamo gadu, lielākā daļa (73%) Latvijas nodarbināto nākamgad ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā plāno iesniegt. Piektā daļa (21%) to neplāno darīt arī nākamgad, bet vēl 6% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Jau vēstīts, ka valdība nākamā gada budžetā ir paredzējusi, ka 2016. gadā ienākumu nevienlīdzība valstī tiks mazināta, ieviešot diferencēto neapliekamo minimumu. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji neapliekamo minimumu varēs saņemt atpakaļ, ja ik gadu iesniegs jāiesniedz ienākumu deklarācijas VID.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas