56% iedzīvotāju šogad jau iesnieguši VID ienākumu deklarāciju

0 komentāri

Vairāk nekā puse jeb 56% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju Valsts ieņēmumu dienestā (VID) jau šogad ir iesnieguši iedzīvotāju ienākumu deklarāciju, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā iedzīvotāju aptauja.

Savukārt 42% iedzīvotāju ienākumu deklarāciju VID šogad vēl nav iesnieguši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl 2% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Tikmēr, runājot par nākamo gadu, lielākā daļa (73%) Latvijas nodarbināto nākamgad ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā plāno iesniegt. Piektā daļa (21%) to neplāno darīt arī nākamgad, bet vēl 6% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Jau vēstīts, ka valdība nākamā gada budžetā ir paredzējusi, ka 2016. gadā ienākumu nevienlīdzība valstī tiks mazināta, ieviešot diferencēto neapliekamo minimumu. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji neapliekamo minimumu varēs saņemt atpakaļ, ja ik gadu iesniegs jāiesniedz ienākumu deklarācijas VID.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas