27% iedzīvotāju neatbalsta ideju, ka graudaudzētājiem būtu jāpiešķir valsts nauda

0 komentāri

Vairāk nekā ceturtā daļa jeb 27% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā nedomā, ka valstij būtu finansiāli jāatbalsta graudkopības nozares uzņēmumi, kuriem šogad tiek prognozēti ievērojami ieņēmumu samazinājumi, atklāj pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr 65% aptaujāto iedzīvotāju uzskata, ka valdībai tomēr būtu finansiāli jāatbalsta graudkopji.

Vēl 8% respondentu nebija viedokļa šajā jautājumā.

Straujā graudu cenu krituma dēļ graudkopji šogad prognozē lielus zaudējumu. Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs jau paziņojis, ka nozare nevarot cerēt uz papildu valsts atbalstu, kādu saņēmušas citas nozares.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas