14 miljoni piena ražotāju atbalstam tiks “plašam lauksaimnieku lokam”

0 komentāri

Finanšu ministrijai prasītie līdzekļi piena ražotāju atbalstam nav paredzēti ”kaut kādiem izciliem cilts ganāmpulkiem”, bet plašākam ražotāju lokam, tā paziņojis zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Zemkopības ministrija vērsusies Finanšu ministrijā, pieprasot piešķirt 13,9 miljonus eiro piena ražotāju atbalsta, pauda J. Dūklavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šim mērķim līdz gada beigām būtu nepieciešamos teju 14 miljonus eiro varētu atvēlēt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Kā norāda nozares ministrs, palīdzība piena ražotājiem izpaustos, kā atbalsts ciltsdarbam.

Foto: LETA

Foto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs:Šī naudiņa nav paredzēta kaut kādiem izciliem cilts ganāmpulkiem, kas slauc astoņus – desmit vai vēl vairāk litrus gadā no govs. Tas ir domāts visiem kvotas īpašniekiem, kas nodod pienu pārstrādei. Tātad tas būs salīdzinoši liels piena ražotāju loks.

Atbalstu idejai piešķirt finansējumu piena nozares uzņēmumiem iepriekš jau izteikusi premjerministre Laimdota Straujuma.

Plānots, ka valdība par šo priekšlikumu lems otrdien, 25. augustā.

Krievijas tirgus aizvēršana ir smags trieciens piena ražotājiem, jo ir samazināta piena iepirkuma cena, kas vairs nesedz pašizmaksu, aprēķinājis Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas