129 eiro – tāds būs minimālais ienākumu līmenis Latvijā

0 komentāri

Pēc diskusijām valdības komiteja šodien atbalstīja minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu vienai personai 129 eiro apmērā no 2017. gada.

Šo līmeni plānots izmantot, aprēķinot, piemēram, minimālos pabalstus, nosakot ienākuma neapliekamo minimumu, kā arī dažādu pabalstu apmēru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labklājības ministram divu mēnešu laikā tagad jāizveido darba grupa atbilstoša politikas plānošanas dokumenta izstrādei.

Pārresoru koordinācijas centram un Latvijas Darba devēju konfederācijai gan ir iebildumi pret minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu. Minētās organizācijas bažījas, ka personas ar zemiem ienākumiem, tostarp ģimenes ar bērniem, labumu negūs, līdz ar to netiks risināta nabadzības un nevienlīdzības problēma.

Tikmēr labklājības ministrs Uldis Augulis ir pārliecināts, ka šāda minimuma noteikšana ir nepieciešama, tajā pašā laikā prognozējot arī ilgas diskusijas par šo jautājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas