Citadele būs pirmā banka, kas ar valsts daļēju atbalstu sniegs kredītus mājokļu pirkšanai

0 komentāri

Banka Citadele būs pirmā banka, kas ar valsts daļēju atbalstu izsniegs kredītus ģimenēm pirmā mājokļa iegādei.

Banka Citadele un ‘Latvijas attīstības finanšu institūcija Altum trešdien, 14. janvārī, paraksta līgumu par sadarbību valsts atbalsta programmā pirmā mājokļa iegādei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilgi lolotais valsts atbalsts galvenokārt izpaudīsies kā galvojums kādai daļai kredīta pirmās iemaksas. Tā kā banka šobrīd pieprasa vismaz 25%, tad atkarībā no bērnu skaita ģimenē valsts galvo 10-20% pirmās iemaksas, un pašai ģimenei tad atliek sarūpēt tikai atlikušo iemaksas daļu.

Iespējams, Citadele kādu brīdi varētu arī palikt vienīgā banka, kas šajā programmā piedalīsies, jo pēc “nolikto atslēgtu” principa ieviešanu maksātnespējas regulējumā pērn citas bankas dalību programmā apturēja, to īsti pat nesākot.

Valsts galvojuma programmā paredzējusi 333 tūkstošus eiro – šī summa ļauj uzņemties galvojumu saistības 1,33 miljonu eiro apmērā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas