Briti nopērk ”ātro kredītu” firmu Credit24

0 komentāri

Britu uzņēmums International Personal Finance (IPF) iegādājās preču zīmes Credit24 īpašnieku MCB Finance Group (MCB). Grupas galvenā mītne paliks Igaunijā.

Saskaņā ar MCB Finance Group valdes priekšsēdētāja Rami Rihenena (Rami Ryhänen) teikto šis darījums ir ”liela atzinība MCB spējām, komandai, biznesa modelim un tehnoloģiskajām iespējām”.

Darījums abiem uzņēmumiem ļaus izdarīt būtisku lēcienu to attīstībā, bet vislielākie ieguvēji būs klienti, norāda R. Rihenens.

Darījums starp International Personal Finance (IPF) un MCB Finance Group notika 2015. gada 6. februārī, un tā vērtība bija 23,8 miljoni britu mārciņu (aptuveni 30,26 miljoni eiro). MCB Finance Group galvenā mītne paliks Tallinā. R. Rihenens turpinās vadīt uzņēmumu un arī pārējā vadības komanda nemainīsies.

MCB Finance Group dibināta 2006. gadā. Uzņēmums piedāvā patēriņa kredītus Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Austrālijā. MCB Finance Group nodarbināti vairāk nekā 80 darbinieki.

International Personal Finance (IPF) centrālais birojs atrodas Līdsā (Leeds), Apvienotajā Karalistē. IPF darbojas astoņos tirgos, tai skaitā Polijā, Čehijā, Ungārijā, Rumānijā, Slovākijā un Meksikā. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas Londonas un Varšavas biržās. IPF nodarbina aptuveni 7000 cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas