Bērziņš ar Straujumu un Dūklavu spriedīs par Krievijas embargo pārtikai

0 komentāri

Krievijas noteiktais aizliegums precēm no visas Eiropas Savienības, tajā skaitā no Latvijas, ir galvenais jautājums, par ko šodien, pēc dažām stundām, Valsts prezidents Andris Bērziņš vēlas runāt ar valdības vadītāju Laimdotu Straujumu un zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

Pieļauts, ka visvairāk cietušajiem uzņēmumiem būs nodokļu brīvdienas; tāpat tiks meklēta Eiropas Savienības finansiāla palīdzība.

Daļa ekonomikas ekspertu domā, ka labāks risinājums ir meklēt citus preču noieta tirgus.

Prezidents Bērziņš uzskata, ka šajā situācijā nozīmīgs ir jautājums par ES un ASV Brīvās tirdzniecības līguma iespējami ātrāku noslēgšanu, kā arī par tirdzniecības līguma ar Kanādu iedarbināšanu.

Jau ziņots, ka Krievija noteikusi “pilnīgu embargo” lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Importa aizliegums stājies spēkā nekavējoties un tiek ieviests uz gadu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas