Bērnu slimnīcas un Dzemdību nama iekārtu piegādes konkursos atklāts kartelis starp uzņēmējiem

0 komentāri

Konkurences padome atklājusi aizliegtas vienošanās medicīnas iekārtu piegādē. Ar nepilnu 70 tūkstošu eiro lielu naudas sodu sodīti divi uzņēmumi, kas saskaņojuši savus piedāvājumus medicīnas aprīkojuma iepirkumos.

Par karteļa vienošanos Konkurences padomes sodījusi divus uzņēmumus – SIA Optika un Diagnostika un SIA Arbor Medical korporācija. Abas kompānijas bija iesniegušas saskaņotus piedāvājumos sešos dažādos medicīnas aprīkojuma iepirkumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārbaudi pēc savas iniciatīvas sāka Konkurences padome un galu galā konstatēja sešus rupjus likuma pārkāpumus, tostarp iekārtu piegādē Bērnu slimnīcai, Dzemdību namam un Austrumu slimnīcai.

Naudas sods ir gandrīz 70 tūkstošus eiro liels – attiecīgi Optikai un Diagnostikai 6440 eiro un SIA Arbor – 60 tūkstoši. Konkurence starp abiem uzņēmumiem nenotika, jo viens no darbiniekiem strādāja abās firmās un nodrošināja informācijas apmaiņu.

Sodītie uzņēmumi atteicās TV3 Ziņām sniegt komentārus. Šis ir to pirmais pārkāpums.

Plašāk – skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas