Belēviča uzņēmums tiesājas ar paša vadīto Veselības ministriju

0 komentāri

Veselības ministrijai šobrīd ir vairākas tiesvedības ar pašreizējā ministra Gunta Belēviča bijušo uzņēmumu, intervijā 900 sekundes atzina Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš.

Tiesvedības sāktas pirms vairākiem gadiem, kad G. Belēvičs vēl nebija veselības ministrs, un tās joprojām turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas ir saistībā ar zāļu paralēlo ievešanu. Attiecīgi ministrs, kad vēl nebija ministrs, ir pārsūdzējis daudzus Veselības ministrijas lēmumus, par kuriem šobrīd notiek tiesvedība,” atzina R. Muciņš.

Viņš precizējas, ka tiesu darbi notiek kādai G. Belēviča saistītai aptiekai. Tagad viņš no minētā “uzņēmuma valdes ir izstājies vai vismaz pametis uzņēmumu”, bet tiesvedības, kurās viņš līdz šim pārstāvējis uzņēmumu, turpinās.

Skaties video!

Tagadējais veselības ministrs G. Belēvičs ir izveidojis un vadījis Saules un Mēness aptieku ķēdes un bioloģisko zemnieku saimniecību Zemitāni, kuras galvenais darbības virziens ir briežkopība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas