Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs pērn algā saņēmis vairāk nekā 175 tūkstošus eiro

0 komentāri

Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis pērn algā saņēmis 175 456,79 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Kā ienākumi no saimnieciskās darbības un komercdarbības no bankas Citadele deklarēti 7704,05 eiro, kā citi ienākumi no bankas deklarēti 160,36 eiro. Procentu maksājumos no bankas Citadele saņemti 37,26 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt ienākumos no īpašuma pārdošanas Beļavskis saņēmis septiņus tūkstošus eiro.

Banka Citadele valdes priekšsēdētājs deklarācijā norādījis, ka viņa īpašumā ir būve Rīgā. Amatpersonai pieder 1998. gada izlaiduma motocikls Kawasaki ZR 1100, 2004. gada izlaiduma motocikls Ducati Multistrada 1000 DS, kā arī motorlaiva, savukārt valdījumā ir 2006. gada izlaiduma Mercedes Benz ML 280 automašīna.

Beļavskim pieder uzņēmumu SIA Bamaco un SIA Darba rezerves kapitāla daļas.

Beļavskis deklarējis skaidras un bezskaidras naudas uzkrājumus, aizdevumu un parādsaistības.

Jau ziņots, ka aprīlī tika noslēgts valstij piederošo bankas Citadele akciju pārdošanas darījums, un tagad 75% plus viena bankas Citadele akcija pieder investīciju kompānijai Ripplewood Advisors LLC un starptautisku investoru grupai. Otrs bankas akcionārs ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka, kuras īpašumā ir 25% mīnus viena akcija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas