Banka lauž līgumu ar klientu, jo viņš ziedojis Donbasam

6 komentāri

DNB Banka lauzusi līgumu ar kādu Latvijas iedzīvotāju, kurš caur savu kontu pārskaitījis naudu Donbasa teroristiem Ukrainā, liecina viņa sociālajos tīklos publiskotā informācija.

Kā liecina fotogrāfija, kurā ieskenēta bankas sūtītā vēstule, līgums lauzts 17. jūnijā, pamatojoties ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv sazinājās ar DNB Bankas pārstāvi Teiku Lapsu, kura, respektējot klienta privātumu un kredītiestāžu likumu, gan atteicās sniegt sīkāku informāciju par notikušo incidentu, bet norādīja – bankai ir tiesības pieprasīt no saviem klientiem informāciju par veiktajiem darījumiem.

“Ja banka nesaņem pieprasīto informāciju un dokumentus apjomā, kas tai ļauj veikt klienta izpēti pēc būtības, banka izbeidz darījuma attiecības ar klientu un pieprasa klienta saistību pirmstermiņa izpildi,” teikts DNB paziņojumā.

Tas liek secināt, ka minētajā gadījumā DNB klients nav laikus informējis kredītiestādi par savu veikto naudas darījumu, tāpēc sadarbība ar viņu ir pārtraukta.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +4

  Linda

  Un pareizi darija! Nav ko slepkavam naudu sutit ,lai vini tur varetu set iznicibu un postu.

  29.06.2015 14:07

 • es
  +2

  es

  super, iemesls pāriet pie DNB :)

  29.06.2015 19:17

 • Jànis
  +2

  Jànis

  Kādas sēnes lieto?

  29.06.2015 18:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas