Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “L&T”uzaudzējis peļņu par 7%

0 komentāri

Atkritumu apsaimniekošanas un telpu un teritoriju uzkopšanas pakalpojumu sniedzējs SIA “Clean R”, kas savulaik bijis zināma kā SIA “L&T”, pērnā gada laikā uzaudzējis peļņu par 7,75%.

Cenu kritums atkritumu apsaimniekošanas nozarē ir negatīvi ietekmējis kompānijas apgrozījumu un rentabilitāti, pausts uzņēmuma vadības ziņojumā. Pērn SIA “Clean R” apgrozīja 16,4 miljonus eiro, savukārt peļņa pēc nodokļiem veidoja 1,25 miljonus eiro, kas ir par 7,75% vairāk nekā 2012. gadā.

2013. gadā uzņēmums atkritumu apsaimniekošanu uzsāka Koknesē, Daugavpils novada Vaboles pagastā un Zilupes novadā. Šā gada maijā tas noslēdzis atkritumu savākšanas līgumu ar Daugavpils pašvaldību, kas nozīmējot ievērojamu tirgus daļas pieaugumu Latvijā, gan savākto atkritumu apjoma pieaugumu par aptuveni 28 tūkstošiem tonnu gadā.

2014. gada martā noslēdzās SIA “L&T” iegādes darījums, kā rezultātā par uzņēmuma īpašnieku, atpērkot daļas no Somijas kompānijas “Lassila&Tikanoja” (“L&T”), kļuva SIA “Bioinvest”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas