Atkārtoti mēģinās pārdot ”Liepājas metalurga” meitas uzņēmumus

0 komentāri

Maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” administrators Haralds Velmers otro reizi mēģinās pārdot divus citus ”Liepājas metalurgam” piederošus uzņēmumus – ”Liepājas naglas” un ”Metalurgs&Duna”.

“Liepājas naglu” kapitāldaļas tiks izsolītas ar 246 tūkst. eiro sākumcenu. Savukārt “Metalurgs&Duna” izsoles sākumcena noteikta 81 tūkst. eiro apmērā. Pirmajā reizē izsole neizdevās, jo nebija pieteicies neviens pretendents.

”Liepājas metalurga” administrators H. Velmers šobrīd strādā arī pie investora piesaistes pašai rūpnīcai “Liepājas metalurgs”. Viņš cer, ka pēc pārdošanas maksātnespējīgā kompānija varēs apmierināt visu kreditoru prasības.

Jūnija vidū jau esot saņemti desmit nesaistošie piedāvājumi no potenciālajiem maksātnespējīgās rūpnīcas investoriem. No šiem desmit atlasīti seši labākie, ar kuriem patlaban notiek sarunas.

Potenciālie investori ir gan no Krievijas, gan no Eiropas. Augusta sākumā tiks atlasīti galvenie pretendenti, ar kuriem tiks turpinātas padziļinātas sarunas, lai augusta beigās varētu noslēgt darījumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas