Ārzemnieku interese par uzturēšanās atļaujām jūtami atslābusi

0 komentāri

Ārzemnieku interese par uzturēšanās atļaujām, ko var saņemt pret nekustamo īpašumu, pēdējos mēnešos jūtami atslābusi. Saeimā šodien spriedīs, vai grožus nevajadzētu atlaist brīvāk.

Saeimas Aizsardzības komisijai jāizlemj, vai samazināt nekustamā īpašuma cenu slieksni, kas ļauj Latvijā saņemt uzturēšanās atļauju.

Patlaban to var prasīt, ja ārzemnieks iegādājies vienu īpašumu par vismaz 250 tūkstošiem eiro. Atsaucoties uz ieguvumiem ekonomikai, daži deputāti rosina šo summu samazināt līdz pat 180 tūkstošiem eiro.

Priekšlikums sastapies ar kritiku, ka lielā labvēlība pret ārzemniekiem samazina īpašuma iegādes iespējas vietējiem iedzīvotājiem. Komisijā bija saņemta arī pilnīgi pretēja ideja – atteikties no atļauju izsniegšanas pavisam.

Šis rosinājums atbalstu neguva.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas