“Arco Real Estate” apgrozījums aug par trešdaļu; peļņa sešreiz lielāka

0 komentāri

Nekustamo īpašumu nozarē strādājošās SIA “Arco Real Estate” apgrozījums pagājušajā gadā audzis par 30,54%, palielinoties no 0,770 miljoniem eiro 2012. gadā līdz 1,005 milj. eiro pērn.

Nedaudz vairāk kā pusi jeb 52,79% no SIA “Arco Real Estate” kopējā apgrozījuma aizvadītajā gadā veidojuši ieņēmumi no īpašuma vērtēšanas, bet vēl 47,17% nodrošinājuši starpniecības un konsultatīvie pakalpojumi.

Salīdzinot ar aizpagājušo gadu, pērn SIA “Arco Real Estate” peļņa pēc nodokļiem palielinājusies vairāk nekā 6 reizes, pieaugot līdz 81,390 tūkst. eiro.

SIA “Arco Real Estate” reģistrēta 1997.gada janvārī ar nosaukumu SIA “Arko Nekustamais īpašums Latvija”, kas uz pašreizējo vārdu nomainīts 2003. gada maijā.

Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Aigars Šmits, SIA “Newcom” un igauņu “Arco Real Estate”. Pašam SIA “Arco Real Estate”, pēc “Lursoft” sniegtajām ziņām, pieder SIA “Arco Property Management” un SIA “Adepto daļas”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas