Apturētas visas pārtikas kravas uz Krievijas robežas

0 komentāri

Visu pārtikas kravu kustība uz Latvijas un Krievijas robežas apturēta plkst. trijos aizvadītajā naktī. Autopārvadātāji tikmēr brīdina par tranzīta nozares uzņēmumu bankrotu.

Krievijas muita nav saņēmusi oficiālus dokumentus par produktiem, kuri saskaņā ar Maskavas lemto nedrīkst šķērsot robežu, tādēļ apturētas ir visas kravas.

Krievijas noteiktais embargo lielākajai daļai Eiropas Savienības pārtikas produktu šogad nesīs vairāku desmitu miljonu eiro zaudējumus Latvijas autopārvadātājiem, kuri produktus uz lielo kaimiņvalsti ved ar piekabēm, kas aprīkotas ar saldētavām, noskaidroja LNT Ziņas.

Kopumā Latvijā ir aptuveni 15 tūkstoši šādu kravas automašīnu, kuras lielākoties uz Krieviju nogādā Rietumeiropas pārtikas produktus.

Pārvadātāji krīzi sākuši just jau pērn, kad strauji kritušās uz Krieviju vesto kravu cenas, norādīja asociācijas “Latvijas Auto” prezidents Valdis Trēziņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas