“Andeles mandeles” dibinātāja šovasar atvērs “Rasolu”

0 komentāri

“Andeles mandeles” dibinātāja Līva Jaunozola šovasar plāno atvērt savu kafejnīcu ar nosaukumu “Rasols”, kurā apmeklētāji varēs nogaršot padomju laika rasolu un debesmannā.

Kafejnīca atradīsies Rīgas klusajā centrā, Strēlnieku ielā 9, un aizņems 50 kvadrātmetrus lielu telpu, kurā būs izvietoti pieci galdiņi.

Kafejnīcas izveidotāja vēlas šajā vietā radīt intīmu gaisotni. “”Rasolā” būsim salikuši iekšā visu, kas iespējams, gan atrastās interjera pērles pašu dzīvoklī, gan no draugiem,” stāsta Jaunozola.

Jaunozola skaidro – tā kā tas ir klusais centrs, tad nepieciešams organizēt, lai ārzemnieki dienas laikā var nogaršot padomju laika rasolu un īstu auksto zupu vai, piemēram, debesmannā.

“To arī realizēsim. Trīs četri ēdieni dienā, ne vairāk, jo virtuve ir maza,” viņa piebilst.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas