Akvalande aptur darbību; to plāno atsākt pēc nedēļas

0 komentāri

Apturēta ūdens atrakciju parka Akvalande Rīgā, Mūkusalas ielā 45, darbība. Tas saistīts ar Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumu, apstiprina Akvalandi pārvaldošā uzņēmuma SIA GloBaltija pārstāvji.

Ūdens atrakciju parka pakalpojuma sniedzēja paziņojumā sociālajā vietnē Twitter un Akvalandes mājaslapā vēstīts, ka Akvalande darbu atsāks pēc būvvaldes atļaujas saņemšanas, prognozējot, ka tas varētu notikt pēc nedēļas, 10. novembrī.

Patlaban nav izdevies sazināties ar GloBaltija īpašnieku, lai sīkāk noskaidrotu Akvalandes īpašnieka turpmāko rīcību. Rīgas pilsētas būvvalde uzdevusi pārtraukt Akvalandes ekspluatāciju nesošo konstrukciju korozijas un citu būtisku bojājumu dēļ līdz apsekošanas eksperta tehniskā atzinuma saņemšanai, aģentūra LETA uzzināja būvvaldē. Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs mikrobloga vietnē Twitter paziņoja, ka pirmdien, 3. novembrī, atpūtas kompleksa īpašniekiem jāierodas būvvaldē, kur tiks noformēts dokumentēts atzinums par Akvalandes ekspluatācijas pārtraukšanu. Kā liecina Firmas.lv informācija, GloBaltija pērn divkāršoja apgrozījumu, sasniedzot 237 830 eiro, 2012. gadā uzņēmums apgrozīja 116 951 eiro. Pērn uzņēmuma peļņa bija 2413 eiro, bet 2012. gadā uzņēmums cieta zaudējumus 14 157 eiro apmērā. SIA GloBaltija dibināta 2007. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 116 675 eiro. GloBaltijas vienīgais īpašnieks ir Juris Nazarenko.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas