AirBaltic valdes priekšsēdētājs pērn nopelnījis gandrīz miljonu eiro

1 komentārs

Latvijas nacionālās lidsabiedrības AirBaltic valdes priekšsēdētājs Martins Gauss pagājušajā gadā nopelnījis gandrīz miljonu eiro. Pērn Gausa atalgojums būtiski pieaudzis, salīdzinot ar 2013.gadu, kad viņš atalgojumā saņēma gandrīz 640 tūkstošus eiro.

Savukārt, vēl gadu iepriekš Gausa atalgojums bija salīdzinoši vēl mazāks – 385 tūkstoši eiro. AirBaltic valsts kapitāldaļu turētājas – Satiksmes ministrijas pārstāvji šo milzīgo algas pieaugumu atteicās komentēt, aizbildinoties ar darba līguma konfidencialitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek uzsvērts, ka aviokompānija pēdējo gadu strādājusi ar peļņu un tas varētu būt viens no skaidrojumiem kompānijas vadītāja atalgojuma pieaugumam.

Nākamais valsts uzņēmumā strādājošais lielākās algas īpašnieks ir telekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, kas pērn par darbu šajā uzņēmumā saņēmis gandrīz 400 tūkstošus eiro.

Trešo vietu ieņem Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs ar 140 tūkstošu eiro lielu atalgojumu par padarīto darbu pērn. Jāpiebilst, ka visiem bijis algas pieaugums.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Lūk
  +1

  Lūk

  Tieši tāpēc pats uzņēmums iet uz grunti. šīs nenormālās algas, kuras neviens nekontrolē!! Valstī pilnīgs haoss jau vairākus gadus. Tiešajiem darbu veicējiem minimālā, bet priekšniekiem MILJONS, lūk, kur tā milzu vidējā rodas.
  Vai to tik grūti saprast Valsts vadītājiem??? Jau 25 gadus ar algām galīgā grāvī, bet NEVIENS VADONIS neatrodas, kas šo problēmu atrisinātu.
  TIEŠI ŠĀ IEMESLA DĒL TIK DAUDZ AIZBRAUKUŠO!!

  18.04.2015 21:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas