750 000 eiro – tik daudz Staburadze ieguldīs ražošanas uzlabojumos

0 komentāri

Līdz ar vadošā plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmuma Ziemeļvalstīs un Baltijā – Orkla – ienākšanu NP Foods grupā, kurai tostarp pieder Latvijā atpazīstamākā konditorejas ražotne Staburadze, uzņēmumā ir ieguldīti 750 000 eiro iekārtu, produktu un ražošanas procesa kvalitātes uzlabojumos.

”Mūsu mērķis ir veicināt Staburadze atbilstību augstākajiem Orkla pārtikas drošības standartiem, lai uzlabotu darba apstākļus un stiprinātu uzņēmuma konkurētspēju gan vietējā tirgū, gan Baltijas un citos eksporta tirgos. Pašlaik uzlabojumi tika veikti Staburadze ražotnē Artilērijas ielā, cepumu ražošanas daļā. Taču šis ir tikai sākums, mums priekšā ir lieli plāni un milzīgs darbs, lai sasniegtu visus Orkla kvalitātes mērķus, kas turpmāk ļaus mums ražot vēl labākus produktus vēl plašākam cepumu cienītāju pulkam,” akcentē NP Foods valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Investīciju programmas pirmās fāzes ietvaros Staburadze cepumu ražošanas daļā tika atjaunotas ražošanas iekārtas un noliktavas telpas, tika veikti uzlabojumi sanitārajos punktos un darbinieku atpūtas telpās. Papildus jau minētajam tika pilnveidota gatavās produkcijas un izejvielu plūsmas process. Programmas otrās fāzes ietvaros tiks uzlabota cilvēku plūsma ražotnē, lai jau drīzumā Staburadze atbilstu visaugstākajiem pārtikas drošības standartiem.

Kvalitāte ir Orkla grupas vadmotīvs. Tā kā Orkla uzņēmumu darbība ir veidojusies daudzu gadu garumā, ietverot atšķirīgas valstis un atšķirīgu vietējo vidi, uzņēmums ir izveidojis savus iekšējos uzņēmumu kvalitātes standartus, kas ir apkopoti Orkla Pārtikas drošības sistēmā.

Kopumā NP Foods grupa šogad ir investējusi 1,45 miljonus eiro Laima un Staburadze ražotņu infrastruktūras uzlabojumos, kas saistīti ar produktu ražošanas kvalitāti un pārtikas drošību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas