63% cilvēku nelasa nekustamā īpašuma darījumu līgumus pirms to parakstīšanas, atzīst notāre

0 komentāri

63% cilvēku pirms līgumu parakstīšanas par nekustamā īpašuma pārdošanu vai pirkšanu tos nelasa, raidījumā 900 sekundes atzina Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja Sandra Stīpniece.

Sekas nekustamo īpašumu darījumu līgumu nelasīšanai var būt arī dramatiskas – bieži vien tiek zaudēta nauda vai arī paši īpašumi.

Tāpat cilvēki nereti pirms nekustamo īpašumu darījumu slēgšanas aizmirst noskaidrot, vai vispār nekustamais īpašums – zemes gabals – varēs tikt izmantots apbūvei. “Tās ir ļoti būtiskas lietas, jo katrs, slēdzot kaut kādus darījumus, grib sasniegt kaut kādus savus mērķus. Ja pēc tam izrādās, ka mērķis vispār nekad nav sasniedzams, tad ir bēdīgi,” pauda notāre.

Tajā pašā laikā viņa atzina, ka ziņas par īpašumiem ir noskaidrojamas – gan apbūves iespējas, gan iespējamie nodokļu vai cita veida parādi.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas