120 dolāri dienā! Tik daudz saņems Ņujorkas ātrās ēdināšanas restorānu darbinieki

0 komentāri

No 2018. gada Ņujorkas ātrās ēdināšanas restorānu darbiniekiem plānots palielināt minimālo algu līdz 15 dolāriem stundā. Atsevišķi ēdinātāji gan par šo ieceri nepavisam nav sajūsmā.

Kā vēsta CNN, tad pēdējo gadu laikā Ņujorkas ātrās ēdināšanas vietu darbinieku minimālās algas ir palielinātas vairākkārt un šā gada beigās tās sasniegs deviņus dolārus stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējie uzņēmēji jau paguvuši paust savu sašutumu par jauno kārtību – Dunkin’ Donuts’ vadītājs Naidžels Treviss intervijā CNN norādījis, ka šis atalgojuma modelis ir “briesmīgs” un negatīvi ietekmēs mazos uzņēmējus.

Dunkin’ Donuts vadītājs norādīja, ka ir par samērīgu algas palielinājumu, taču paaugstināt minimālo likmi līdz 15 dolāriem, nozīmētu palielināt to par 71%.

Vidējā darba slodze ASV ir 40 stundas nedēļā, astoņas stundas dienā. Tas nozīmē, ka, sākot no 2018. gada, dienas laikā viens darbinieks varētu nopelnīt vimaz 120 dolārus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas