Zviedru politiķe apraudas, paziņojot, ka valsts vairs neuzņems tik daudz bēgļu, kā līdz šim

3 komentāri
Zviedru politiķe apraudas, paziņojot, ka valsts vairs neuzņems tik daudz bēgļu, kā līdz šim
EPA/LETA

Zviedrijas premjerministra vietniece izplūdusi asarās preses konferences laikā, paziņojot, ka šī ziemeļvalsts vairs neuzņems tik daudz patvēruma meklētāju, kā līdz šim.

Zviedrijas valdība izlēmusi, ka turpmāk pārbaudīs visu valstī ieceļojošo cilvēku dokumentus un ierobežos Zviedrijā nonākušo bēgļu tiesības atgādāt šurp arī savu ģimeni. “Zaļajiem”, kas ir Zviedrijas valdības mazākā partija, tas bija īpaši grūts solis, jo līdz šim partija stingri iestājusies par patvēruma meklētāju tiesībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Asa Romsone, deputāte:

Godīgi sakot, mūsu partijā pēdējā laikā ir bijušas ļoti smagas diskusijas par bēgļu krīzi. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka vislabākais veids, kā palīdzēt risināt šo krīzi, ir kaut ko darīt lietas labā…. [aizlūst balss]

Prognozes liecina, ka līdz gada beigām Zviedrijā būs ieradušies jau 200 000 patvēruma meklētāju. Proporcionāli pret iedzīvotāju skaitu tas ir lielākais migrantu pieplūdums Eiropā šogad.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +2

  Linda

  Ja tas nav atvieglojuma asaras,tad vinai steidzami vajadzetu meklet psihiatra palidzibu.

  28.11.2015 13:02

 • haralds elceris
  +2

  haralds elceris

  tad saraudājās no bēdām, ka nevarēs uzņemt tik daudz vai no atvieglojuma, ka beidzot pateikusi visu, kas jau sen nospieda sirdi?

  26.11.2015 20:02

 • Edgars
  +1

  Edgars

  Saraudājās, jo kabatās vairs neplūdīs jūra ar naudu.

  27.11.2015 15:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas