Zviedru izklaide beidzas ar traģēdiju! Puiši iepirkuma ratiņos saskrienas ar auto un tiek katapultēti

0 komentāri

Austrālijā divi zviedru jaunieši mēģinājuši izklaidēties, iesēžoties iepirkuma ratiņos un traucoties ar tiem pa vietējo ceļu. Taču pasākums beidzies ļoti traģiski – ripojošie ratiņi saskrējās ar braucošu automašīnu.

Sadursmes rezultātā gāja bojā 28 gadus vecs vīrietis, bet viņa vienaudzis, kurš arī piedalījās izklaidē, izdzīvojis, taču guvis daudzus savainojumus. Viņa stāvoklis esot stabils.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Saskaņā ar policijas pausto vīrieši pēc sadursmes ar automašīnu tika ”katapultēti” no ratiņiem. Viens no viņiem piezemējies ceļa malā, bet otrs – ceļa vidū.

Viens no vīriešiem bijis students, bet otrs uz Sidneju atbraucis viņu apciemot. Patlaban policija skaidro, vai vīrieši iepriekš lietojuši alkoholu vai narkotikas.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas