Zviedrijas iznīcinātāji virs Baltijas jūras izsekojuši divus Krievijas bumbvedējus

1 komentārs

Zviedrijas iznīcinātāji Gripen ceturtdien pacēlušies gaisā, lai izsekotu divus Krievijas bumbvedējus starptautiskajā gaisa telpā pie Zviedrijas, paziņojis Zviedrijas armijas virspavēlnieks Sverkers Jēransons.

Divi Krievijas bumbvedēji TU-22M lidoja virs Somu līča un Baltijas jūras, bet pagriezās atpakaļ, kad tiem pietuvojās divi Zviedrijas iznīcinātāji Gripen, intervijā Zviedrijas Radio atklāja Jēransons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zviedru iznīcinātāji nofotografēja krievu bumbvedējus, kuri Zviedrijas gaisa telpā neielidoja.

Jēransons norādīja, ka Krievija ir palielinājusi savu militāro lidojumu skaitu, acīmredzot vēloties izrādīt savu lielvaras statusu.

Pirms diviem mēnešiem Zviedrijas gaisa spēki un citu valstu gaisa spēki ziņoja, ka četras Krievijas militārās lidmašīnas ielidojušas starptautiskajā gaisa telpā pie Zviedrijas ar izslēgtiem autoatbildētājiem, tādējādi paliekot civilajam radaram neredzamām.

Arī NATO atzinusi, ka Krievija pēdējo gadu laikā palielinājusi savu militāro lidojumu skaitu Ziemeļeiropā.

Zviedrija, līdzīgi kā Somija, nav NATO dalībvalsts, bet kopš 1994.gada sadarbojas ar aliansi programmā Partnerattiecības mieram (PFP) un piedalījusies arī NATO komandētajā misijā Afganistānā.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas