Zviedrijas armija gatava izmantot spēku, lai izceltu zemūdeni virs ūdens

0 komentāri

Zviedrijas armija ir apņēmības pilna pacietīgi turpināt iespējamās ārvalstu zemūdenes meklēšanu Stokholmas arhipelāga ūdeņos, un nepieciešamības gadījumā ir gatava izmantot spēku, lai to izceltu virs ūdens, ziņo Skandināvijas valsts pārstāvji.

Armija aizvadīja pagājušo nakti, novērojot citus kuģus reģionā, un trešdienas, 22. oktobra, rītā atsāka aktīvu tās meklēšanu.

Iespējamās ārvalstu zemūdenes meklēšanā iesaistīti kara kuģi, mīnu traleri, helikopteri un vairāk nekā 200 karavīru.

Līdz šim pārmeklēta jau līdz 60 kvadrātkilometru platība, un otrdien, 21, oktobrī, visa aktivitāte koncentrējās ap Ingares salu, kas atrodas vien 30 kilometrus no Stokholmas.

Civilajiem kuģiem un lidmašīnām aizliegts tuvoties armijas kuģiem vai atrasties gaisa telpā virs operācijas zonas.

Tikmēr vairāki aizsardzības jomas eksperti apšaubījuši izredzes uz ātriem rezultātiem un notiekošo operāciju pielīdzinājuši adatas meklēšanai siena kaudzē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas