Žirokopters rada pamatīgu satraukumu pie ASV Kongresa

0 komentāri

Neliels helikopters jeb žirokopters radījis pamatīgu satraukumu Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Vašingtonā pēc tā nolaišanās mauriņā pie ASV Kongresa ēkas izsludināti sprādziena draudi.

Pārmeklējot nelielo lidaparātu, sapieri tajā neko bīstamu neatrada, bet lidaparāta īpašnieks tika aizturēts. Viņš bija izlidojis cauri aizliegtajai zonai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Izskatījās, ka helikopters ir pašdarināts. Tajā atradās viens cilvēks, un lidoja ļoti zemu. Tad tas piezemējās uz mauriņa, kur to nekavējoties arestēja policija. Bija daudz sirēnu un liela jezga,” stāsta aculieciniece Elizabete Bevansa.

Pilota vārds oficiāli netiek atklāts, taču pēc medijos sniegtās informācijas – tas ir kāds 61 gadu vecs pasta darbinieks no Floridas štata. Viņš esot vēlējies Kongresam nogādāt vēstuli, kurā bija pausts protests pret korupciju.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas