Žirinovskis aicina pārtraukt McDonald’s darbību Krievijā

0 komentāri

Šodien, 22.augustā,  Maskavā pie slēgtā McDonalds ātrās apkalpošanas restorāna notika pikets, kura dalībnieki protestēja pret amerikāņu ēdināšanas uzņēmuma darbību, kas šonedēļ nonākusi Krievijas patērētāju tiesību uzraudzības iestādes uzmanības lokā.

Protesta akciju vadīja Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis, kurš aicināja vispār pārtraukt McDonalds darbību Krievijā, norādot, ka uzņēmums Krievijai nodara postu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņs uzrunājot protestētājus pavēstījis:  ” Tu esi Krievs. Ieej pīrādziņos, ieej pelmeņos. Nē – tu ej uz Makdonaldu, uz vietu kur viņi pārdod tos burgerus, murgerus un citus, visu, kas nav krievisks, pepsikolu. Priekš kam? Lai tu aizmirstu, ka tu esi krievs, lai tu aizmirstu ka tu dzīvo Krievijā. Lai tu nostātos uz paneļa kā prostitūta – lai tevi pirktu un pārdotu. Padomā par to. Tas viss tiek darīts ar nolūku, lai nogalinātu nacionālo pašapziņu.”

Krievijas patērētāju aizsardzības dienests “Rospotrebnadzor”  šonedēļ sāka vērienīgu “McDonald’s” restorānu pārbaudi. Kompānijas ēstuves tiks pārbaudītas ne tikai Maskavā, bet arī 16 centrālajos Krievijas apgabalos. Izskanējuši viedokļi, ka pārbaudes ir politiski motivētas saistībā ar Rietumvalstu sankcijām pret Krieviju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas