Zinātniekus satraukusi komēta, kas bīstami pietuvojusies Marsam

0 komentāri

Zinātnieki ar lielu satraukumu pagājušajā naktī vēroja, cik veiksmīgi Marsam garām palidos vai arī nepalidos jaunatklāta milzu komēta.

Pastāvēja neliela iespējamība, ka komēta ar nosaukumu Siding Spring Marsā varētu arī ietriekties.

Zinātnieki bija izskaitļojuši, ka tad notiktu liels sprādziens, kas būtu pielīdzināms 20 miljardu megatonnu trotilam. Tas iznīcinātu jebkādas dzīvības paliekas, kas varētu būt uz Marsa.

Par laimi, sliktākās prognozes nepiepildījās, un komēta Marsam patraucās garām 139 tūkst. kilometru attālumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas