Maskavas mērs paziņo, kas izraisīja Maskavas metro avāriju

0 komentāri

Izmeklētāji nākuši klajā ar jaunu informāciju saistībā ar Maskavas metro avāriju. Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins paziņojis, ka šobrīd izmeklēšanā noskaidrots, ka avārijas iemesls nav metro tehniskais stāvoklis, bet gan atsevišķu darbinieku nolaidība.

Tuvākajā laikā varētu arestēt strādniekus, kuru uzdevums ir katru dienu veikt sliežu un pārmijas tehnisko apskati. Viena no nelaimes versijām ir tā, ka nav pamanīta tehniska kļūme pārvadā. Šobrīd par drošības noteikumu pārkāpumiem aizturēts metro apkopes tehniķis un viņa palīgs.

Joprojām tiek veikta iekšējā izmeklēšana, kā arī tiek pārbaudīts, kā tiek iztērēti metro atvēlētie līdzekļi.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas – 15.jūlijā – traģiskajā negadījumā gāja bojā 23 cilvēki, bet vēl vairāk nekā 160 tika ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas