Ziemeļkorejas līderis var visu – arī vadīt lidmašīnu

0 komentāri

Ziemeļkorejas oficiālie masu mediji izplatījuši kārtējo brīnumaino stāstu par to, ka valsts vadītājam Kimam Čenunam nav robežu – viņš spēj būt ne tikai izcils valsts vadītājs, nācijas vadonis un armijas virspavēlnieks, bet arī lidmašīnas pilots.

Īsi pirms gadu mijas svinībām izplatītajā video redzams, kā Kims Čenuns pavirši iepazīstas acīmredzot ar lidmašīnas vadīšanas pamācību vai arī lidojuma plānu, un neminstinoties paceļ gaisa kuģi debesīs. Tiesa, ne bez blakus sēdošā pilota palīdzības, bet nu būsim godīgi – viņš tur bija tikai sagadīšanās pēc.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, video fonā skan tik pacilājošs maršs, ka varētu šķist  – cilvēce ir sasniegusi laimi, bet komentētāja balsī dzirdams tīrs un svinīgs pacilājums par savas valsts līdera spējām.

Vien jācer, ka Ziemeļkorejas propaganda necentīsies parādīt, ka  Kims Čenuns ir izcils zobārsts vai kodolfiziķis.

Skaties video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas