Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns nebrauks uz 9. maija svinībām Maskavā

0 komentāri

Gaidāmajās 9. maija svinībās Maskavā savu dalību atcēlis Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns.

Kremlis šodien paziņoja, ka Kims pieņēmis lēmumu palikt Phenjanā, un šis lēmums esot saistīts ar Korejas iekšējām lietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas prezidenta preses sekretārs noraidīja izskanējušos pieņēmumus, ka daži citi ārvalstu viesi varētu būt devuši signālus par nevēlamo Ziemeļkorejas līdera klātbūtni Maskavā 9. maija svinībās.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uz 9. maija uzvaras svinībām uzaicinājis daudzu valstu līderus, bet no Rietumiem, visticamāk, ieradīsies tikai daži.

Tiek ziņots, ka Uzvaras dienas pasākumus apmeklēs ap 30 ārvalstu līderu, taču ne visi ieradīsies uz militāro parādi 9. maijā. Tostarp Vācijas kanclere Angela Merkele, kas tiek gaidīta Maskavā tikai 10. maijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas