Ziemeļkorejā par iesnaušanos ar nāvi soda aizsardzības ministru

0 komentāri

Ar vēl neredzētu nežēlību kārtējo reizi izcēlies Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna režīms – tur par iesnaušanos ar nāvessodu sodīts valsts aizsardzības ministrs.

Jongs-Čols iemidzis kādā militārā pasākumā, un šāda darbība totalitārajā valstī tulkojama kā nodevība. Kaimiņos esošās Dienvidkorejas slepenie dienesti ziņo, ka ministram nāvessods izpildīts ar pretgaisa artilērijas palīdzību, eksekūcijā noraugoties simtiem cilvēku.

”Mūsu valdība skatās uz šādiem Ziemeļkorejas nāvessodiem kā veidu, lai radītu baiļpilnu atmosfēru un aizstāvētu Kima Čenuna režīmu kā vienu vienīgo. Taču mēs sekosim līdzi, kā šāda terora valdīšana ietekmēs Ziemeļkorejas režīmu ilgtermiņā,” norāda Dienvidkorejas Apvienošanās ministrijas pārstāvis Lims Bjongs-Čeols.

Ziemeļkorejas aizsardzības ministrs nav nedz pirmais, nedz vienīgais augsta ranga politiķis, kurš saņēmis augstāko sodu. Kopš gada sākuma Kima Čenuna režīmā jau nogalinātas pavisam 15 augsta ranga amatpersonas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas