Ziemeļkoreja nolamā Obamu par neveiksminieku

0 komentāri

Oficiālā Phenjana, reaģējot ASV prezidenta Baraka Obamas Ziemeļkorejas režīmam veltīto kritiku, svētdien Baltā nama saimnieku nodēvējusi par  neveiksminieku, kurš turklāt esot apsēsts ar naidu pret Ziemeļkoreju.

Obama iepriekš bija izteicies par Phenjanas režīma eventuālo sabrukumu un nodēvēja Ziemeļkoreju par “visizolētāko, visvairāk sankcijām pakļauto un visnošķirtāko valsti uz Zemes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs turpināsim kāpināt spiedienu, bet internets ar laiku iespiedīsies šajā valstī,” tīmekļa vietnē YouTube publicētā intervijā norādīja ASV prezidents.

“Ar laiku mēs redzēsim, ka tādi režīmi kā šis sabrūk,” norādīja Obama, piebilstot, ka ASV apskata iespējas, kā paātrināt informācijas plūsmu uz Ziemeļkoreju.

Ziemeļkorejas Ārlietu ministrijas preses sekretārs nopēla šos izteikumus, tos dēvējot par blēņām.

“Obamas nesenās mežonīgās piezīmes nav nekas cits kā nožēlojama kurnēšana no neveiksminieka puses, kurš vispārējā konfrontācijā ar Ziemeļkoreju ir iedzīts stūrī,” amatpersonas teikto citē oficiālā ziņu aģentūra KCNA.

“Mūs nevar pārsteigt tas, ka Obama ir pārņemts ar dziļi iesakņojušos nepatiku un naidīgumu pret suverēnu valsti.”

Centieni gāzt režīmu, kuru vada diktators Kims Čenuns, tikai pastiprinās Ziemeļkorejas tautas vienotību, viņš piebilda.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas