Ziemeļkoreja ir pazaudējusi zemūdeni; situācija Korejas pussalā kļūst vēl saspringtāka

0 komentāri

Ziemeļkoreja pazaudējusi zemūdeni, tā secinājušas Rietumvalstu amatpersonas. Šis incidents vēl vairāk sakaitējis situāciju Korejas pussalā, kur šobrīd notiek Dienvidkorejas un ASV kopīgās militārās mācībās.

ASV armija jau vairākas dienas slepeni novērojusi Ziemeļkorejas armijas centienus sazināties un atrast tās pazudušo zemūdeni.

Sakari ar to Ziemeļkorejas armijai pārtrūkuši šajā nedēļā, kad zemūdene atradusies netālu no valsts austrumu krasta. ASV armija gan norādījusi, ka īsti nav skaidrs, vai Ziemeļkorejas zemūdene dreifē zem ūdens virsmas vai ir nogrimusi. Pēdējo dienu satelīta uzņēmumi un lidaparātu veikti slepenie novērojumi liecinot par iespējamām tehniskām problēmām, kuras varētu būt radušās zemūdens apkalpei.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas