Ženēva izsolīs ārkārtīgi retu briljantu 25 miljonu vērtībā

0 komentāri

Dārgakmeņu kolekcionāriem pavērusies lieliska iespēja papildināt savus krājumus ar ārkārtīgi retu un lielu rozā briljantu, kas novembrī tiks izsolīts Ženēvā.

Tas gan nebūs lēts prieks. Eksperti prognozē, ka vairāk nekā 16 karātu dārgakmens cena izsolē kā minimums sasniegs 21 vai pat 25 miljonus eiro.

Iemesls tam ir vienkāršs – tas ir lielākais rozā briljants, kas jebkad nonācis publiskā tirgū. Turklāt tā krāsa ir absolūti tīra – tajā nav saskatāma neviena cita nokrāsa.

Lai padarītu dārgakmeni vēl pievilcīgāku, to iekļauj baltajiem briljantiem un mazāka izmēra rozā briljantiem rotāts gredzens.

Tomēr izsolē pircējiem tiks piedāvāti arī lētāki eksponāti – tostarp 118 karātu Birmas ”karaliski zilais” safīrs, kura cena tiek lēsta vismaz divarpus līdz trīs miljonu eiro robežās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas