Zemūdenes meklēšana Zviedrijā pāriet ”jaunā fāzē”

0 komentāri
Zemūdenes meklēšana Zviedrijā pāriet ”jaunā fāzē”
Foto: AFP/LETA

Daļa Zviedrijas karakuģu, kas Stokholmas arhipelāga rajonā piedalījās ārvalstu zemūdenes meklēšanas operācijā, ir atgriezušies ostā. Tiesa gan, tā neesot operācijas sašaurināšana, bet gan jauna fāze, norāda Zviedrijas bruņoto spēku pārstāvis Ēriks Lāgeštens.

Sauszemes un gaisa spēki, kā arī dažas karaflotes vienības paliek šajā apvidū.

Zviedrija turpina meklēt noslēpumaino “ārvalstu zemūdeni”, un ceturtdien, 23. oktobrī, aprit viena nedēļa, kopš meklēšana sākusies. Zemūdens objekts pirmo reizi tika manīts pagājušās ceturtdienas naktī, un mediji pieļauj, ka tā ir Krievijas zemūdene, ko ir piemeklējušas tehniskas problēmas.

Astoņdesmitajos gados un deviņdesmito gadu sākumā Zviedrijā bija trauksmes stāvoklis Krievijas zemūdeņu dēļ. Taču visā šajā laikā nevienu no tām Zviedrijai notvert neizdevās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas