Zemes klēpī gulda Borisu Ņemcovu; Krievija slepkavībā vaino Ukrainas specdienestus

0 komentāri

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete nav vienīgā, kurai liegta iebraukšana Maskavā.  Uz noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa bērēm liegts ierasties arī Polijas parlamenta augšpalātas senāta spīkeram Bogdanam Borusevičam.

Tikmēr zināms, ka kaimiņvalsti Lietuvu bērēs pārstāvēs Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs un kā Eiropas Savienības bloka pārstāvis Krievijā ieradīsies Vīgauds Ušacks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Kremlis paziņojis, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins un premjerministrs Dmitrijs Medvedevs nepiedalīsies Ņemcova atvadu ceremonijā.

Putinu bērēs pārstāvēs prezidenta pilnvarotais pārstāvis domē Garijs Minhs.

Ņemcovs tiks apbedīts šodien Trojekurovas kapsētā. Pirms tam no pulksten 10.00 līdz diviem dienā Maskavas Saharova centrā notiks atvadīšanās no noslepkavotā politiķa.

Krievijas mediji ziņo, ka slepkavības izmeklēšanā parādījusies jauna versija, proti, Ņemcova slepkavību esot paveikuši Ukrainas specdienestu norīkotie kaujinieki no tā sauktā padomju ģenerāļa Džohara Dudajeva bataljona.

Pagaidām gan plašāka informācija netiek sniegta.

Būtisks informācijas pavediens izmeklēšanā šobrīd ir Ņemcova draudzene, ukraiņu modele Anna Duricka, kas slepkavības brīdī bija uz tilta kopā ar Ņemcovu. Ukrainas mediji ziņo, ka 23 gadus vecā sieviete kopā ar savu advokātu devusies uz Kijevu, lai apciemotu savu ģimeni.

Duricka apgalvo, ka Ņemcova slepkavu nav redzējusi un atceras vien automašīnu, ar kuru viņš nozudis no notikuma vietas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas