WikiLeaks atklāj, ka ASV izspiegojusi Francijas prezidentus

0 komentāri

Tīmekļa medijs WikiLeaks otrdien publicējis dokumentus, kas šķietami apliecina, ka ASV Nacionālās drošības pārvalde (NSA) izspiegojusi trīs pēdējos Francijas prezidentus.

WikiLeaks pārstāvis Kristīns Hrafnsons paudis pārliecību, ka publicētie dokumenti ir autentiski, un norādījis, ka iepriekš WikiLeaks publiskotā slepenā informācija izrādījusies patiesa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziņas par Francijas prezidentu izspiegošanu vispirms parādījās laikrakstā Liberation un tīmekļa ziņu vietnē Mediapart, kas vēsta, ka Elizejas pils izspiegota vismaz no 2006.gada līdz 2012.gada maijam, kad pašreizējais Francijas valsts galva Fransuā Olands prezidenta krēslā nomainīja Nikolā Sarkozī.

Reaģējot uz šīm ziņām, Olands paziņojis, ka sasaucis trešdien aizsardzības padomes ārkārtas sēdi. Savukārt Baltais nams vēlu otrdienas vakarā paziņoja, ka pašreizējai Francijas prezidents netiek izspiegots.

“Mēs nesekojam un nesekosim prezidenta Olanda komunikācijai,” paziņoja ASV Nacionālās drošības padomes pārstāvis Neds Praiss. Taču viņš neko neteica par iespējamo Francijas prezidentu izspiegšanu pagātnē. Praiss gan piebilda, ka ASV neveic kādas novērošanas operācijas ārvalstīs, ja tam “nav konkrēta un pamatota nacionālās drošības mērķa”.

“Tas vienādā mērā attiecas uz ierindas pilsoņiem un pasaules līderiem,” uzsvēra ASV Nacionālās drošības padomes pārstāvis, norādot, ka Vašingtona Franciju uzskata par “neaizstājamu partneri”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas